SERVIS KLIMATIZACÍ - RASPENAVA

oprava hadic klimatizace a klimatizačního potrubí

Nabídka služeb klimaservisu

 • kompletní servis vaší klimatizace
 • diagnostika a test kompresorů
 • opravy trubek a hadic
 • výměna, recyklace a doplnění chladiva
 • tlakové čistění výparníku
 • výměna pylových fitrů
 • kontroly a opravy úniků chladiva
 • výměny všech vadných komponentů
 • kompletní diagnostika klimatizačního systému

Nabízíme kompletní profesionální servis vaší klimatizace jak pro osobní tak dodávkové a i jiné vozidla či stroje obsahující klimatizaci. Spolupracujeme i s ostatními servisy pro které děláme různé služby jako diagnostika a test kompresorů s variabilním zdvihem, tak i opravy hliníkových trubek a hadic vedení klimatizace.

V našem klimaservisu vám provedeme výměnu a recyklaci chladiva plus výměnu oleje a UV barviva v klimatizačním zařízení. Tuto práci provádíme plně automatickým zařízením od firmy Silver Futura. Při této činnosti vám vyměníme i ventilky na servisních portech, které jsou častou příčinou úniku chladiva ze soustavy.

Dále vám provedeme i profesionální tlakové čištění a umytí výparníku a výměnu pylového filtru. Na přání zákazníka použijeme hygienický sprej na dočištění kabiny a zbavení bakterií v kabině a v průduchu kam se s aplikační sondou nedostaneme.

 

ZAŘÍZENÍ PRO MIKROBIOLOGICKOU DEZINFEKCI INTERIÉRU VOZIDLA

Likvidace nepříjemných zápachů v interiéru automobilu.

K likvidaci nepříjemných pachů v interiéru vozidel se v poslední době nejvíce osvědčilo používání generátorů ozonu. Co je to ozon? Nestabilní trojmocné molekuly kyslíku (O3), které díky své silné oxidační síle ničí bakterie, plísně, houby, roztoče atd. Profesionální generátory ozonu s vysokou kapacitou tak po jednoduché aplikaci přímo v interiéru vozu účinně odstraní veškerý zápach (např. i z cigaretového kouře nebo po zvířatech).

Ozon (O3) je nejsilnější oxidační prostředek, který má člověk k dispozici. Jeho dezinfekční vlastnosti několikanásobně převyšují i např. tolik nám známí chlór.

 • Ozón ničí bakterie, viry, plísně a jiné organismy.
 • Ozón ničí zápachy chemického původu, způsobené
 • chemickou reakcí plastů, koberců, izolací, barev a laků.

 

Nabízíme také kontrolu a zjištění případného úniku chladiva ze systému pomocí elektronického detektoru úniku chladiva a UV lampy. V případě nějaké netěsnosti, nebo dokonce zjištění prasklého potrubí, hadice jsme schopni toto opravit výměnou těsnících o-kroužků, výměnou různých komponentů, profesionální opravou prasklých, zoxidovaných či zpuchřelých hadic či trubek, kterou provádíme systémem LOKRING nebo MASTERCOOL.

 

Celý klimatizační systém můžeme diagnostikovat přímo speciální klimatizační diagnostikou Climtest 2 od firmy VALEO a testerem kompresorů s variabilním zdvihem CLT1, která nám prozradí buď správnou funkci klimatizačního systému, nebo v jiném případě pomůže odhalit příčinu špatné funkce. V případě elektronické poruchy používáme diagnostiku KTS od firmy BOSCH.


Zjistěte více:

Proč se o klimatizaci starat

Proč se o klimatizaci starat
Každý je zvyklý měnit v autě po určitých kilometrech, nebo po roce olej a filtr v motoru. Stejně tak se musí provádět každoročně i údržba klimatizační soustavy. I při těsné a nikde neucházející klimatizační soustavy vám z oběhu uteče ročně 10 až 15 procent chladící směsi kvůli pórovitosti trubek a hadic. V systému je umístněno tlakové čidlo, které při špatném tlaku nespustí kompresor a klimatizace nebude fungovat. V autě, kde je plně automatické zařízení Climatronik nebude udržovat požadovanou vámi nastavenou teplotu jak v létě tak i v zimě. Spousta lidí se mylně domnívá, že klimatizace se používá jen v létě kvůli chlazení. Avšak klimatizace je velice účinná i v zimě kvůli rychlému odmlžení čelního okna.

 

Jako jedni z mála provádíme komplexní servis klimatizací na liberecku - Raspenava, Frýdlant a okolí.

Objednávka servisu klimatizace ...

Naše vybavení:

phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 01
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 03
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 04
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 05
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 06
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 07
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 08
phoca_thumb_l_vybaveni klimaservisu 09


Ukázky naší práce

a1
a2
a3
a4


facebook
© 2015 Autoservis Neumann Raspenava. |  tel.: +420 608 237 676 |  e-mail: smedavan@volny.cz